Baby Three - Macaron Cute Bunny Plush Blind Box
Notify me when back in stock
"Baby Three” is known for its innovative approach to collectible toys. The name "Baby Three” immediately evokes an image of innocence, playfulness, and cuteness, which is central to the toy's design. The toy's appeal lies not just in its appearance but in the stories it evokes.
"Baby Three” carries a sense of mystery and charm, encouraging collectors and art lovers alike to interpret its meaning in personal ways. 7 styles including 6 regular and 1 secret style. 1 secret replaces 1 regular every 96 pcs
(BT-936975)
| SKU | BT-936975 |
| Barcode # | 6977726101479 |
| Brand | Baby Three |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.003458000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
More From This Category
More info