Silicone Sand Castle moulds
Eco-friendly water play time toys for kids!
Make 4 payments of $6.47 over 8 weeks and get it now!
In StockNotify me when back in stock
Keep your little one busy at the beach with Playgrounds Sand Castle mould set. Containing 5 durable silicone moulds, our Sand Castle building kit is perfect for letting your little one foster their creativity.
(4239401)
| SKU | 4239401 |
| Barcode # | 9315311044010 |
| Brand | Playground |
| Shipping Weight | 0.5100kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.008190000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
More info