Ravensburger - Bluey's Adventures! 3 x49pc
Notify me when back in stock
Here's more than you expect: The 3x49-piece puzzles for children from 5 years of age contain three Ravensburger children's puzzles including mini-posters of the completed images. The large selection of images ranges from animals from around the world to exciting big vehicles on to favourite characters from the most popular children's films and series. Our puzzles are produced in excellent quality craftsmanship with material from sustainable forestry. They are educationally valuable and offer plenty of learning enjoyment.
(RB05685-9)
| SKU | RB05685-9 |
| Barcode # | 4005556056859 |
| Brand | Ravensburger |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.003045000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
More info