Princess Doll - Zara
Make 4 payments of $5.75 over 8 weeks and get it now!
In StockNotify me when back in stock
Delight your little princess with our Plush Princess companion dolls. Designed for your little one’s imagination, or to be the perfect cuddle companion. Take along in the pram or bring along to nap time, they are soft to hold, and even softer to cuddle.
(4284413)
| SKU | 4284413 |
| Barcode # | 9315311044188 |
| Brand | Living Textiles Co |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.006498000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
More From This Category
More info