Knitted Toy - Colin The Cockatoo
Make 4 payments of $8.75 over 8 weeks and get it now!
In StockNotify me when back in stock
Delight little ones and parents with our charming Colin the Cockatoo Knitted Toy. Beautifully crafted from mostly cotton with a pearl knit finish, they offer a lovely handcrafted feel. Each features a gentle rattle for playtime and comes with a sweet name label - perfect for cuddles, keepsakes, or gifting.
(4281581)
| SKU | 4281581 |
| Barcode # | 9315311045727 |
| Brand | Living Textiles Co |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.015120000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
More From This Category
More info