Knitted Toy - Ava The Fawn
Make 4 payments of $8.75 over 8 weeks and get it now!
In StockNotify me when back in stock
Fawn knitted toy. Made from 100% cotton in a pearl knit finish, she features a soft jiggling rattle to keep the baby entertained when out and about. Irresistibly cute and adorable, Ava the Fawn features exquisite detailing that is sure to make her treasured for years to come.
(4281041)
| SKU | 4281041 |
| Barcode # | 9315311036992 |
| Brand | Living Textiles Co |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.007920000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
More From This Category
More info