Avenir - Press On Nails - Animal Kingdom
Convenient Kids pre-glued designs and easy to apply.
Notify me when back in stock
Cute and stylish patterns.
Convenient pre-glued designs and easy to apply.
Premium materials and super comfortable for nails.
For Ages 3yrs+
Pack Dimensions (cm): H: 14 W: 14 L: 0
(105798)
| SKU | 105798 |
| Barcode # | 6920773382575 |
| Brand | Avenir |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000108000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Rainbow Fun (Playrain Pty Ltd) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
More From This Category
More info